Nasza kadra

Marzena Dąbrowska – Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie: opieka, wychowanie, praca socjalna oraz animacja społeczno-kulturalna. Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów Edukacji Początkowej i Terapii Pedagogicznej Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się. Moja przygoda z dziećmi rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy zostałam drużynową gromady zuchowej, przez 5 lat organizując wyjazdy na kolonie i zimowiska oraz wychowawczą pracę śródroczną. W przedszkolu pracuję od października 2010 roku. Podczas studiów prowadziłam zajęcia adaptacyjne w Centrum Edukacji i Rozwoju „Słonecznik". W 2010r. ukończyłam Szkołę dla Rodziców i Wychowawców. Praca z dziećmi jest dla mnie radosną przygodą.

Prywatnie lubię chodzić z plecakiem po górach, czytać książki i prowadzić długie rozmowy ze znajomymi.

Katarzyna Mazgajska - jestem wychowawcą, mamą trójki wspaniałych dzieci, a z wykształcenia magistrem Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Bardzo lubię pracę z najmłodszymi, dlatego też już w okresie liceum oraz studiów wolne chwile poświęcałam opiece nad dziećmi jako wychowawca w stowarzyszeniu „Przymierze Rodzin”. W Punkcie przedszkolnym Raz Dwa Trzy prowadzę zajęcia kulturoznawcze z cyklu „Obieżyświat” oraz pracuję z Maluszkami. Moją pasją są kulinaria oraz podróże - te małe jak i duże :) .

Kamila Kwiecień – logopeda dyplomowany. Ukończyłam nauczycielstwo na wydziale filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz pomagisterskie studia logopedyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Uważam, że studia filologiczne dały mi stabilny grunt pod obecnie wykonywany zawód. Współpracowałam z gabinetem integracji sensorycznej. Obecnie pracuję jako logopeda w kilku przedszkolach pruszkowskich. Specjalizuję się w prowadzeniu terapii jąkania. Prowadzę indywidualne zajęcia logopedyczne i grupowe z logorytmiki. Uwielbiam pracę z dziećmi. Prywatnie lubię ćwiczyć Zumbę oraz spędzać czas z Rodziną. Zapraszam na swoją stronę internetową: www.logopedapruszkow.pl.

Anna Łapińska - Artystka Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Pełna uroku osobistego pasjonatka kultury ludowej i polskiej tradycji. Z polskim foklorem związana od 6-ego roku życia- wychowanka Zespołu "Dzieci Płocka".Równolegle do wieloletniej kariery scenicznej działa jako pedagog. Ukończyła kwalifikacyjny kurs instruktorski (specjalizacja taniec ludowy). Doświadczenie w pracy choreografa i instruktora tańca zdobyła w ZPiT Politechniki Warszawskiej (w latach 2007-2010) oraz podczas prowadzenia grup w warsztatach „Roztańczeni z Mazowszem” (od 2011 r.). Rozpowszechnianie wiedzy na temat polskich tańców i zwyczajów uważa za swoje powołanie. Chętnie angażuje się zajęcia dydaktyczne adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym.