Nasza kadra

Łucja Wiśnik - nauczyciel prowadzący. Dyplomowany nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Sylwia Boniecka - pomoc nauczyciela. Dyplomowana asystentka nauczyciela z podstawami wczesnego wspomagania rozwoju. Mama wspaniałego dziecka. Pasjonatka kwiatów i roślin ogrodowych.

Katarzyna Mazgajska - jestem wychowawcą, mamą trójki wspaniałych dzieci, a z wykształcenia magistrem Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Bardzo lubię pracę z najmłodszymi, dlatego też już w okresie liceum oraz studiów wolne chwile poświęcałam opiece nad dziećmi jako wychowawca w stowarzyszeniu „Przymierze Rodzin”. W Punkcie przedszkolnym Raz Dwa Trzy prowadzę zajęcia kulturoznawcze z cyklu „Obieżyświat” oraz pracuję z Maluszkami. Moją pasją są kulinaria oraz podróże - te małe jak i duże :) .

Kamila Kwiecień – logopeda dyplomowany. Ukończyłam nauczycielstwo na wydziale filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz pomagisterskie studia logopedyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Uważam, że studia filologiczne dały mi stabilny grunt pod obecnie wykonywany zawód. Współpracowałam z gabinetem integracji sensorycznej. Obecnie pracuję jako logopeda w kilku przedszkolach pruszkowskich. Specjalizuję się w prowadzeniu terapii jąkania. Prowadzę indywidualne zajęcia logopedyczne i grupowe z logorytmiki. Uwielbiam pracę z dziećmi. Prywatnie lubię ćwiczyć Zumbę oraz spędzać czas z Rodziną. Zapraszam na swoją stronę internetową: www.logopedapruszkow.pl.