Nasza kadra

W naszym przedszkolu pracują osoby kochające dzieci, dla których praca z najmłodszymi jest ich pasją. Kreatywnie podchodzą do swoich zadań i podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Wszyscy nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe.  Oprócz stałego grona pracowników z naszą placówką współpracuje grono specjalistów:

Karolina Bentyn – logopeda dyplomowany, neurologopeda. Ukończyłam logopedię na wydziale polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Na co dzień pracuję w dwóch poradniach psychologiczno- pedagogicznych (Warszawa, Grodzisk Mazowiecki). Współpracuje również z przedszkolami w mojej okolicy. Doświadczenie w pracy logopedy zdobywałam w różnych placówkach edukacyjnych, opiekuńczych i wychowawczych. Pracując jako neurologopeda każdego dnia spotykam się z rozmaitymi przypadkami zaburzeń mowy i jej rozwoju. Oprócz usprawniania wymowy u małych dzieci zajmuje się również stymulacją rozwoju mowy u dzieci niemówiących oraz terapią mowy u dzieci dotkniętych autyzmem, Zespołem Aspergera oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi, którym często towarzyszą zaburzenia mowy i artykulacji.
W wolnym czasie tańczę, czytam reportaże i planuje podróże.

Iwona Bamburska - dyplomowany nauczyciel muzyki, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć rytmicznych w wielu placówkach przedszkolnych i szkolnych.

Małgorzata Tyburcy - dyplomowany nauczyciel języka angielskiego.

Ewa Korycka - nauczyciel tańca nowoczesnego ze szkoły tańca "Jaremi".