Nasza kadra

Łucja Wiśnik - nauczyciel prowadzący. Dyplomowany nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Sylwia Boniecka - pomoc nauczyciela. Dyplomowana asystentka nauczyciela z podstawami wczesnego wspomagania rozwoju. Mama wspaniałego dziecka. Pasjonatka kwiatów i roślin ogrodowych.

Katarzyna Mazgajska - jestem wychowawcą, mamą trójki wspaniałych dzieci, a z wykształcenia magistrem Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Bardzo lubię pracę z najmłodszymi, dlatego też już w okresie liceum oraz studiów wolne chwile poświęcałam opiece nad dziećmi jako wychowawca w stowarzyszeniu „Przymierze Rodzin”. W Punkcie przedszkolnym Raz Dwa Trzy prowadzę zajęcia kulturoznawcze z cyklu „Obieżyświat” oraz pracuję z Maluszkami. Moją pasją są kulinaria oraz podróże - te małe jak i duże :) .

Karolina Bentyn – logopeda dyplomowany, neurologopeda. Ukończyłam logopedię na wydziale polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z neurologopedii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Na co dzień pracuję w dwóch poradniach psychologiczno- pedagogicznych (Warszawa, Grodzisk Mazowiecki). Współpracuje również z przedszkolami w mojej okolicy. Doświadczenie w pracy logopedy zdobywałam w różnych placówkach edukacyjnych, opiekuńczych i wychowawczych. Pracując jako neurologopeda każdego dnia spotykam się z rozmaitymi przypadkami zaburzeń mowy i jej rozwoju. Oprócz usprawniania wymowy u małych dzieci zajmuje się również stymulacją rozwoju mowy u dzieci niemówiących oraz terapią mowy u dzieci dotkniętych autyzmem, Zespołem Aspergera oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi, którym często towarzyszą zaburzenia mowy i artykulacji.
W wolnym czasie tańczę, czytam reportaże i planuje podróże.

Iwona Bamburska - dyplomowany nauczyciel muzyki, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć rytmicznych w wielu placówkach przedszkolnych i szkolnych.

Małgorzata Tyburcy - dyplomowany nauczyciel języka angielskiego.

Ewa Korycka - nauczyciel tańca nowoczesnego ze szkoły tańca "Jaremi".