Cennik


Rok szkolny 2019 / 2020

Wpisowe 300 zł

Wpisowe wynosi 300 zł. Jest to opłata jednorazowa wpłacana przelewem na konto przedszkola w dniu podpisania umowy.

Opieka całodniowa - Punkt przedszkolny 800 zł

Czesne w punkcie przedszkolnym wynosi 800 zł. Czesne jest wpłacane na konto przedszkola do 5-tego dnia każdego miesiąca. Jest to opieka w pełnym wymiarze godzin – 10,5 h (od 7.00 do 17:30) od poniedziałku do piątku.

Opieka całodniowa - Klub malucha 900 zł

Czesne w klubie malucha wynosi 900 zł. Czesne jest wpłacane na konto przedszkola do 5-tego dnia każdego miesiąca. Jest to opieka w pełnym wymiarze godzin – 10,5 h (od 7.00 do 17:30) od poniedziałku do piątku.

Opieka - nadgodziny 20 zł

Możliwość dłuższego pobytu dziecka w punkcie przedszkolnym po godzinie 17:30 (więcej niż 10,5 h). Rodzice są zobowiązani do wcześniejszego powiadomienia o przedłużonym pobycie ich dziecka. Taka usługa jest dodatkowo płatna – 20 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Dzień adaptacyjny - promocja! 0 zł

Dzień adaptacyjny polega na jednorazowym przyprowadzeniu dziecka na 2,5 godziny w ustalonym odgórnie dniu tygodnia, na zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Promocja trwa od września do czerwca.

Wyżywienie 12 zł

Posiłki do punktu przedszkolnego zamawiane w firmie cateringowej składają się z: śniadania, dwudaniowego obiadu i podwieczorka. Istnieje także możliwość, aby rodzice nie zamawiali posiłków, ale sami je przygotowywali dla dziecka alergicznego. Napoje dostępne cały czas – na życzenie dziecka. Cena wyżywienia - 12 zł za dzień, dodatkowo płatne z góry za cały miesiąc. W razie nieobecności dziecka możliwe jest odwołanie posiłków zawsze do godziny 8.30. Ewentualne odliczenia realizowane będą w następnym miesiącu.